zavřít

Rise of Nations - od oštěpu k plamenometu

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Po dlouhých měsících tvrdé práce se pomalu Big Huge Games chýlí se svým dílem, které nese název Rise of Nations, ke konci.

Microsoft má dokonce vydání tohoto titulu v plánu ještě letos na jaře. Projekt Rise of Nations se svým zaměřením bude podobat titulům jako Age of Empires nebo Empire Earth. Také zde z pohledu 18 hratelných národů budete moci prožít hned několik století různých historických věků a sledovat, jak se mění technologie, vzhled budov a celá společnost. Několik nových ukázek na vás čeká v naší galerii.


nové obrázkykompletní galerie

Silnou stránkou hry bude politikaření, obchod, ale i prosté užití síly za účelem dosažení svých cílů. S tím vším vás pochopitelně nejdříve seznámí podrobný tutoriál. Zvláště válčení bude v průběhu hry v závislosti na období, kterým zrovna budete procházet a na jeho technologické vyspělosti, dosti zajímavé. Hra vám totiž nabídne několik speciálních jednotek, mezi nimiž objevíte např. špeha, který dokáže vaše nepřátele přesvědčit, aby upustili od svých úmyslů. Rise of Nations vás rovněž nechá postavit (podobně jako již zmíněná Age of Empires) různé divy světa, od pyramid, přes koloseum, až po Sochu Svobody. Jejich vybudování zabere sice hodně času, ale zato se vyplatí. Jako každá podobná strategie, i tato vás bude nutit získávat nejrůznější zdroje - dřevo, jídlo, různé rudy. Kromě toho ale budete sbírat také zkušenosti a vědomosti, které pak dále můžete použít.
zdroj: HomeLAN

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.