zavřít

Římská říše ze strategie Legion

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Paradox Entertainment, distributor dvou úspěšných dílů Europa Universalis, dnes uvolnil deset...

Paradox Entertainment, distributor dvou úspěšných dílů Europa Universalis, dnes uvolnil deset nových screenshotů z historické strategie Legion, která pochází z dílny Siltherine Software a je časově umístěna do doby starověkého Říma.


další nové obrázky

Jak jsme již psali vloni při příležitosti oznámení této hry, v Legion si budete moci vybrat z 50 různých národností a více jak dvaceti počítačových oponentů. Mapy, zbraně, uniformy i bitvy budou podloženy historickými fakty, avšak průběh bitev a jejich výsledky jsou jen na Vás. Cílem celé hry bude vybudovat říši, ale nepůjde pouze o dobývání území, důležitou úlohu zde bude hrát i ekonomika a také diplomacie. Stále platí datum vydání Legionu začátkem června, ale vše nasvědčuje tomu, že se to nestihne, neboť hra ještě není vůbec hotova.
zdroj: ToTheGame

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.