První ukázky z české hry Loco Mania
zdroj: tisková zpráva

První ukázky z české hry Loco Mania

29. 8. 2004 21:21 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Pražský tým 7FX si asi většina z vás okamžitě spojí s projektem Team Factor, ačkoliv studio už má na svém kontě i další počiny jako třeba Rapid Gunner nebo různé JAVA hry pro mobilní telefony.

Nyní je ve vývoji též další projekt, a to simulace vlakového dispečera s názvem Loco Mania. V této hře se budete snažit co nejrychleji dostat vlak z jednoho místa na jiné, přičemž k dispozici bude 12 propojených drah. Železniční systém vaše vlaky protáhne přes velká nádraží, hory, údolí, pouště atd. Jak bude hra vypadat, předvádějí první čtyři screenshoty v naší galerii.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva
nové obrázkykompletní galerie

Loco Mania dále nabídne 18 druhů lokomotiv s různou maximální rychlostí, měnící se v závislosti na jejich výkonu a počtu připojených vagónů. Dohrání singleplayerové kampaně čítající tucet map by mělo průměrnému hráči zabrat prý 15 až 20 hodin, k dispozici přitom budou klasicky tři obtížnostní stupně. Tvůrci samozřejmě také tradičně slibují velice detailně zpracovaný svět s množstvím efektů (pára, kouř z komínů) a měnícím se počasím v reálném čase (déšť, sníh). Součástí hry bude i multiplayer s dosud více nepopsanými mody Get Up the Score, Crash Your Enemy a Intruder. Vydání tycoonu Loco Mania je naplánováno na prosinec 2004.
zdroj: homepage

kate

Nejnovější články