zavřít

První shoty z Medal of Honor:AA Breakthrough

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Skalní příznivci válečné střílečky Medal of Honor Allied Assault si určitě informaci o vývoji již druhého datadisku pro tuto hru nenechali ujít, nehledě na to, že jisté náznaky o jeho tvorbě přicházely už dříve.

Hned druhý den poté, co jsme vám přinesli zprávu o oficiálním potvrzení addonu, který dostal podtitul Breakthrough, jste také v naší galerii mohli najít balíček artworků. Nyní vám ale můžeme nabídnout sadu prvních skutečných ukázek ze hry.


nové obrázkykompletní galerie

V MoHAA: Breakthrough hráč ztvární roli seržanta americké armády Johna Bakera, se kterým se připojí do bitvy u Kasserinského průsmyku v severní Africe, pak se pokusí o dobytí Mesiny na Sicílii nakonec zažene na útěk německé vojáky v historické bitvě u Monte Bataglia v samém srdci Itálie. Samozřejmě, že ve vaší výstroji nebudou chybět ani některé zcela nové zbraně, jejichž pomoc jistě během různých, ať už samostatných nebo skupinových akcí, oceníte. Multiplayer MoHAA: Breakthrough byl navíc obohacen o nový herní mód - Liberation mode, ve kterém půjde o to, aby zbylí členové poraženého týmu zachránili své zajaté kolegy a pokračovali tak v boji. Hráči kromě toho budou moci řídit také tanky, přivolávat podporu dělostřelců, či deaktivovat miny.
zdroj: TTG

ko

Kupte na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.