zavřít

První scany z akční hry Godfather

Windows

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Tak z tohohle bude mít Petr Vochozka jistě velkou radost, napadlo mě v okamžiku, když jsem poprvé spatřil scany.

Myslel jsem to samozřejmě ironicky, neboť akční hra Godfather od Electronic Arts jako by z oka vypadla Mafii od Illusion Softworks, jejíž pokračování se nyní také připravuje. Ostatně posuďte sami na prvních dvaceti in-game obrázcích a artworcích, které pochází z aktuálního čísla největšího japonského časopisu Famitsu (thx ZC & Bludr).


nové obrázkykompletní galerie

Hra Godfather podle filmu Kmotr, která se bude odehrávat v italské části New Yorku na přelomu 40. a 50. let, má vyjít letos na podzim pro PC i konzole. Všechny doposud známé informace se o ní dozvíte v novinkovém článku z minulého týdne. Jak se vám líbí ve srovnání s Mafií?
zdroj: ICQ

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.