Máte námět či připomínku? Napište nám
První obrázky z rozšíření America Army
zdroj: Archiv
Obrázky

První obrázky z rozšíření America Army

17. 5. 2003 19:19 | autor: Redakce Games.cz |

Ve středu jsme vás informovali o tom, že americká armáda chystá pro svou agitační multiplayerovou freeware hru America Army: Operations vydat update s novými jednotkami a dnes se můžete podívat na velkou sadu nových obrázků, které napoví ještě víc.

Jak psal již Mickey, přibudou zástupci Special Forces, Stryker Combat Brigades a Combat Medics. Z školení mediků v Brooke Army Medical Center (pevnost Sam Houston, Texas) patrně pochází i tento screenshot. Ve hře se totiž prý skutečně dozvíte něco o první pomoci a jejím poskytování.

Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv
nové obrázkykompletní galerie

Jaká bude konkrétní náplň nových misí za tyto jednotky není zatím zcela jasné, ale už z jejich vlastní povahy lze leccos odvodit. Hru America Army si od jejího vydání 4.července 2002 zahrálo alespoň v základním výcviku přes milion lidí z celého světa a dnes se řadí mezi pětici nejpopulárnějších on-line počinů vůbec. Díky tak velké odezvě bylo též oznámeno, že kromě tohoto update vyjdou v budoucnu ještě další mission-packy. Jejich nový obsah byl také předváděn na letošní herní výstavě E3, možná, že se na oficiální stránce hry časem objeví další podrobnosti - přídavek se zmiňovanými jednotkami vyjde pravděpodobně letos v červnu. Podle nenápadné věty v tiskové zprávě armády, kde se píše cosi o plánech pro nové platformy, se dá dokonce usuzovat, že by America Army mohla časem vyjít i pro konzole (pro OS Linux a Macintosh je již oznámena).
zdroj: PR, GameSpy

kate

Nejnovější články