zavřít

První obrázky z komiksové střílečky XIII

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Britský server Computer & Videogames dnes odpoledne přinesl sadu prvních screenshotů z nedávno...

Britský server Computer & Videogames dnes odpoledne přinesl sadu prvních screenshotů z nedávno oznámené hry XIII od montrealské pobočky UbiSoftu, která není netradiční pouze názvem nebo licencovaným Unreal enginem, ale také svou neobvyklou grafikou - podívejte se sami:


další nové obrázky

Jako první titul vůbec totiž využívá tzv. cel-shade grafiku, která XIII vdechne podobu animovaného filmu, což bude pro ten správný požitek nezbytně nutné - hra totiž vychází ze stejnojmenné knihy komiksů od belgického autora Jean Van Hamme.
zdroj: C&VG

jd

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.