zavřít

Politické intriky v Republic: The Revolution

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Politické-hospodářské strategie patří většinu k hrám, které nijak neohromí svým zevnějškem, stačí vzpomenout třeba na nedávné SuperPower či Capitalism II, ale naproti tomu kladou důraz na propracovaný ekonomický a simulační model.

A přestože chystaná hra Republic: The Revolution spadá do stejného žánru, bude se svou atraktivní grafikou v Totality enginu představovat světlou výjimku, což se nám snaží dokázat její tvůrci z Elixir Studios tuctem nových obrázků:


další nové obrázky

Příběh Republic: The Revolution vás zanese do fiktivní republiky Novistrana těsně po rozpadu Sovětského svazu a umožní vám vžít se do role vůdce malé politické strany v opozici současné vlády. Cílem vašeho snažení pochopitelně bude získat podporu lidu ve všech dvaceti městech země, z nichž se každé bude lišit svou atmosférou a tím, co na místní obyvatele platí. Zatímco někde přesvědčíte o své pravdě babičky předvolebním mítinkem a valorizací důchodů, jinde třeba zabere slib akce "čísté ruce" :) Každý z tisíců obyvatel republiky má mít svou osobnost a názory, které se budou dynamicky měnit podle prohlášení nebo činů vaší politické strany. Bylo by proto vskutku hloupé nechat zabít předáka konkurenční strany bombou v automobilu, mnohem účinnější bude vyslání prostitutky do jeho kanceláře a pozdější profláknutí této skutečnosti přes titulní stranu bulvárního tisku. Více se o této originální hře dočtete v našem dva roky starém preview:
    V současné době politici odhazují všechnu slušnost stranou a vrhají se do boje. A s touto myšlenkou vám Republic umožní provádět veškeré specialitky, spojené se současným politickým úspěchem: vydírání, brainwashing, podplácení, zkrátka všechno, co vidíte každý den v televizních novinách na Nově. Jen si představte absolutní uspokojení při domluveném výsledku fotbalovém zápasu nebo při podplácení zkorumpovaných policistů za účelem fyzické "domluvy" vašim nepřátelům... [více]
Studenti politologie mohou doufat, že jejich vysněný tréninkový simulátor v podobě Republic: The Revoluton stihne vyjít před začátkem nového semestru v září letošního roku.
zdroj: GameStar

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.