zavřít

PC obrázky z LOTR: Fellowship of the Ring

Windows

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Vůbec poprvé od oznámení akční adventury s RPG prvky The Lord of the Rings: The Fellowship of...

Vůbec poprvé od oznámení akční adventury s RPG prvky The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring se konečně objevily i první obrázky (konkrétně 17 kousků) z PC verze této hry, která vzniká na námětu prvního dílu Tolkienovy knižní série.


nové obrázkykompletní galerie

Titul Fellowship of the Ring se dostane na trh pro PC, PlayStation 2, Xbox i GameBoy Advance. Žádné nové informace zatím nebyly zveřejněny, takže si musíme vystačit s původními, které naleznete v této novince z minulého týdne. Na hře pracují Surreal Software a Vivendi Universal (u nás Cenega) ji vydají ještě letos na podzim.

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.