zavřít

Oznámení akční RPG onlinovky Purge

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Učebnicovým příkladem, jak se lze stát z tvůrce amatérských modifikací pro Quaka profesionálním vývojářem pracujícím na komerčním projektu, dokazuje nově ohlášený titul s nezvyklým názvem Purge.

zdroj: Archiv

Jeho autor Richard "Hap" Cheung získal zkušenosti na modu Future vs. Fantasy pro Quaka, který si možná někteří pamětníci díky jeho kvalitám vybavují. Hra Purge je FvF částečně podobná, neboť jde taktéž o akční onlinovku s RPG prvky umístěnou do blízké budoucnosti, kde proti sobě budou bojovat postavy ze dvou odlišných světů - Vyvolení (The Chosen) s fantasy zbraněmi a zástupci Řádu (The Order) s futuristickým vybavením. Ačkoliv je do dokončení Purge ještě hodně daleko, máme zde první vizuální ukázky z této hry běžící na licensovaném LithTech Talon enginu:

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Alfou a omegou u takového ambiciózního projektu s mnoha různými typy postav, z nichž každá disponuje úplně jinými zbraněmi a taktikou, bude samozřejmě správné vybalancování, aby byla zachována hratelnost. Podle rozhovoru o Purge pro HomeLan jsou si toho autoři hry vědomi a před samotným vydáním dojde k několika betatestům, aby se případné nevyváženosti stihly vychytat. Popis příběhu a artworky jednotlivých postav najdete na oficiálních stránkách této hry, která ještě nemá vydavatele, tudíž je klidně možné, že se bude prodávat pouze přes internet.
zdroj: homepage zdroj: Archiv

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.