zavřít

Ohlášení Etherlords II - svět soubojů a kouzel

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Když se na herním trhu objevil titul Etherlords (listopad 2001), většina příznivců tahových strategií, zejména pak Heroes of Might and Magic, zbystřila a pustila se do nekompromisního srovnávání těchto dvou her.

Že Etherlords zaznamenala úspěch, dokazuje i fakt, že se její tvůrci (Nival Interactive) pustili do druhého pokračování, které Vám opět umožní vrátit se do pestrého fantasy světa, jenž tento titul nabízí. Tuto potěšující informaci jsme se dnes dozvěděli z oznámení, které učinila vydavatelská společnost Strategy First spolu s ruským Nivalem Interactive. Ačkoli se tisková zpráva týkala uzavření smlouvy o právech na distribuci Etherlords II výše zmíněným vydavatelem ve Spojených státech, Kanadě a Mexiku, dá se celkem předpokládat, že když byla původní hra vydána také v Evropě (prostřednictvím Fishtank Interactive/Jowood), jistě ani tentokrát nebudeme o nic ošizeni. V naší galerii si dnes navíc můžete prohlédnout první tři obrázky.


Hra Etherlords II bude vybavena čtyřmi kampaněmi, v nichž se Vám představí hned 16 nových kreaturek a přes 30 nových kouzel. Hráč dostane do své moci jednu ze čtyř ras obývajících ohromný 3D fantasy svět. Opět zde půjde o objevování neznámého světa, dobývání území, bojování s nejrůznějšími potvůrkami a řešení nejrůznějších hádanek a úkolů. Etherlords II bude prý ještě honosnější co do efektů, ale také příběhu. Zjednodušený interface a tutorial, který všechny nováčky důkladně zasvětí do tajů této pěkné hry, umocní Vaše zážitky stejně jako nové drobnosti - plavení se po moři, ražení tunelů, teleportování anebo editor na vytváření vlastních upravených kouzel. Patrnější budou také některé RPG prvky, např. když se hrdina v průběhu hry bude zdokonalovat, bude se měnit také jeho zevnějšek. Chybět nebude samozřejmě ani editor map a multiplayer.
zdroj: PR

korg

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.