Obscure, Children of the Nile, Zaklínač/Witcher
zdroj: tisková zpráva

Obscure, Children of the Nile, Zaklínač/Witcher

4. 8. 2004 11:11 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Hororovou 3D adventuru o pěti amerických studentech snažících se přijít na kloub záhadným událostem a zmizením na jejich škole - Obscure - bude spolu s Microids vydávat i společnost Ubisoft.

V Británii by se měl tento titul objevit během září. Těšit se ne něj mohou nejen majitelé PC, ale také PS2 a Xboxů. Obscure, ze které vám dnes můžeme nabídnout dvojici nových screenshotů, bude kromě single-playeru obsahovat také unikátní formu multiplyeru.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva
Obscure galerieChildren of the Nile galerieThe Witcher galerie

Immortal Cities: Children of the Nile, jak se první projekt nové strategicko-simulační série vývojářů Tilted Mill a tvůrců známých her Pharaoh, Zeus, Caesar, ad. jmenuje, bude v Evropě vydávat společnost Sega Europe. Dočkat byste se měli letos v listopadu. Zatím si v naší galerii prohlédněte sadu nových ukázek. Více se o této hře můžete dozvědět z naší starší zprávy.

A do třetice tu pro vás máme ještě trojici nových obrázků z chystaného díla polských vývojářů společnosti CD Projekt - The Witcher neboli Zaklínač. Má jít o single-playerovou akční RPG s hlubokým příběhem vycházejícím z románů a povídek spisovatele jménem Andrzej Sapkowski. Základem hry je Aurora Engine společnosti BioWare. Podle našich informací by k vydání mělo dojít až příští rok.
zdroj: PR

korgull

Nejnovější články