zavřít

Obrázky z komiksových City of Heroes

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Město plné hrdinů na jedné straně a magorů na straně druhé.

zdroj: Archiv

Tak nějak totiž bude vypadat nová MMORPG, ze které Vám dnes přinášíme další obrázky. Jmenuje se City of Heroes, pochází z dílny Cryptic Studios a nabízí Vám pravý komiksový svět, ve které se každý hráč může stát supermanem, bojujícím proti různým pochybných existencím.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Protože není hrdina jako hrdina, každý má svůj původ a jedinečné schopnosti a ve hře City of Heroes se setkáte hned se sedmi druhy takových chrabrých chlapíků a ženštin, zavedli na hompage celou jednu sekci, ve které se s nimi můžete blíže seznámit. Hra by měla být dokončena někdy v létě příštího roku.
zdroj: BluesNews zdroj: Archiv

korgull&jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.