zavřít

Novinky o Deus Ex 2: Invisible War

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

...

Jeden z chicagských mrakodrapů je evakuován. Ve městě byli spatřeni teroristé a bojoví droni byli vypuštěni hned, jak se postavy přiblížili k budově. Je pozdě - teroristé už stihli rozpoutat nano-explosi, která vypadá, jakoby chtěla pozřít vše, co je v dosahu. Klíčoví členové výzkumného týmu uvnitř budovy jsou ale schopni uniknout helikoptérou o odebrat se do lépe skrytého zařízení v Seattlu. Zlověstný hlas dává na vědomí titul a podává jisté vodítko k tomu, jak to celé souvisí s příběhem. Říká: "Nepotřebujeme armády. Máme buňky v lidských tělech - neviditelnou zbraň v neviditelné válce..."
Jestli vás to ještě netrklo, tak takto by měl vypadat úvodní filmeček k připravovanému titulu - Deus Ex: Invisible War od Ion Storm. Tato hra vás zavede do období poloviny 21. století (asi 15 let poté, co první díl), kdy již budou nanotechnologie téměř běžnou součástí života lidí. S první misí Deus Ex se dostanete do výše zmíněného Seattlu. Zde se setkáte se svým hrdinou jménem Alex D., který je jedním ze čtyř nanotechnologicky vylepšených agentů pracujících pro téměř přízračnou organizaci. V této nové hře si budete moci vybrat, zda se do boje vydáte jako muž nebo žena. Jméno Alex je proto dostatečně "unisex".


nové obrázkykompletní galerie

Velmi důležitou součástí této hry jsou bio-mody. Celkem je zde devět slotů, z nichž každý může být upgradován ve třech stupních. V první misi budete mít tři bio-mody. Můžete přiřadit jeden do tří různých slotů a získat tak nejrůznější schopnosti nebo upgradnout jeden ze slotů na maximum, což povede k radikálnímu zdokonalení v určité oblasti. Např. Oční bio-mod 1. stupně vám umožní vidět v noci, ale může být rozšířen tak, že uvidíte i nepřátele přes zeď. Aby to bylo zajímavější, jsou ve hře tři možnosti, jak se ke slotům dostat. Jednou z nich je černý trh s technologií přiváženou ruskou skupinou zvanou Omar. Tato možnost však má i svou stinnou stránku.

Ion Storm mají snahu svou hru vyrobit i tak, abyste jste ji mohli projít, aniž byste se jedinkrát dotkli nějaké zbraně. To samozřejmě neznamená, že zde žádné nebudou. Kromě toho bude možné veškerý možné i vylepšovat. Přichystáno pro vás bude i nejrůznější vybavení, včetně dalekohledu s laserovým mikrofonem, který můžete použít k odposlouchávání velice vzdálených rozhovorů; zařízení vydávající hluk ke zmatení nepřítele a multifunkční nástroje k odemykání zámků a zneškodňování bezpečnostních opatření.

Invisible War by měla mít také více rozvětvený příběh a obsahovat opravdu velké množství dialogů. Bude rovněž vybavena novým interface. Ve výrobě jsou současně verze pro Xbox i PC. Je celkem jasné, že PC verze bude mít poměrně dosti vysoké nároky na HW, přinejmenším budete muset mít grafické karty GeForce3 nebo Radeon 8500. Ale vzhledem k tomu, že většina hráčů stejně určitě upgradne své stroje už kvůli Doomovi 3, neměl by to být podle vývojářů problém. Deus Ex: Invisible War bude také podporovat 5.1 audio. Datum vydání zatím nebylo přesně stanoveno, ale údajně se již brzy nějakého konkrétnějšího vyjádření dočkáme.
zdroj: GameSpot

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.