Máte námět či připomínku? Napište nám
Nové ukázky z MMORPG City of Heroes
zdroj: Archiv
Obrázky

Nové ukázky z MMORPG City of Heroes

27. 9. 2003 17:17 | autor: Redakce Games.cz |

Do naší galerie dnes přibyla čtveřice nových ukázek z připravované masivně multiplayerové RPG s názvem City of Heroes, vznikající v dílnách společnosti Cryptic Studios.

Hra vás zavede do virtuálního moderního velkoměsta známého jako Paragon City, plného různých super-darebáků, šílenců, mimozemských vetřelců a podzemních monster. Hráči se ocitnou v roli obránců tohoto města, rovněž vybavených nejrůznějšími super-silami a schopnostmi, které si navíc můžete sami vybrat, stejně jako si budete moci navrhnout vlastní unikátní kostým.

Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv
nové obrázkykompletní galerie

Paragon City vám bude plně k dispozici. Mrakodrapy, ulice i všechna zákoutí, včetně odpadních stok, všude mohou být nepřátelé schovaní. Podle toho, jak se vám bude dařit s nimi zatočit, budete i odměňováni. Ti nejúspěšnější se mohou stát dokonce tak slavnými, že se ocitnou na billboardech nebo jim budou budovány sochy. V základním vydání hry se nebudete moci postavit na stranu zla. Nicméně, pokud vás to potěší, tvůrci plánují už nyní rozšíření, které už s touto možností počítá. Vydání City of Heroes se předpokládá na jaře 2004.
zdroj: homepage

korgull

Nejnovější články