zavřít

Nové poznatky o Hitman: Blood Money

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Že se chystá další pokračování úspěšné série Hitman, už jste se na našich stránkách mohli dočíst v listopadu loňského roku.

Nová hra se jmenuje Hitman: Blood Money a právě před pár dny o ní vyšel článek v německém herním časopise PC Action, zahrnující rovněž krátký rozhovor s vývojářem jménem Rasmus Hojengaard. Nějaký dobrodinec si informace a zejména obrázky, které magazín uveřejnil, nenechal pro sebe a poskytl je i širší veřejnosti na stránkách Hitmanforum.com. My vám scany nyní nabízíme i v naší galerii.


Co se týče těch informací, hra prý nebude tak temná jako předchozí Contracts. Bude obsahovat 12 samostatných misí, včetně Opera House levelu, kde půjde o likvidaci slavného pěvce a jeho kumpána, kteří jsou zapleteni do obchodu s dětskou prostitucí ve východní Evropě. K dispozici byste měli mít zhruba 30 zbraní s různými možnými specifickými modifikacemi (celkem 50). Když už je použijete, bude třeba dbát na to, abyste po sobě pečlivě uklidili krvavé stopy, protože jinak mohou strážci snadno vystopovat tělo. Informace o tom, jak hodně jste podezřelí a kolik jste vyvolali pozornosti, zajistí nový "Notoriety System".

Tentokrát váš hrdina bude obdařen i nějakými dalšími fyzickými schopnostmi a bojovými chvaty. Například budete moci použít svého nepřítele jako štít, v určitých situacích se vám pro změnu jistě hodí možnost odlákat stráže vržením předmětu a už z výše uvedeného důvodu nebude dobré opovrhnout možností zbavit se mrtvých nepřátel vhozením jejich těl do kanálu nebo je odklidit do kontejnerů. Tak trochu to připomíná Splinter Cell, že? Kromě toho by hra měla umožňovat hráči narafičit smrt nepřítele tak, aby to vypadalo, že šlo o nehodu. Z rozhovoru prý rovněž vyplynulo, že zde bude i jakási online funkce, přesto však nepůjde o multiplayer.
zdroj: hitmanforum

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.