zavřít

Nové obrázky ze Soldner: Secret Wars

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Při začátku nového týdne je třeba trochu toho bojovného naladění, a proto se mrkněte do naší galerie ke hře Söldner: Secret Wars, kde na vás již čeká balík nových obrázků.

V této hře, kterou pro vás připravuje Jowood, se ujmete role velitele speciálního týmu velice dobře vyzbrojených a vybavených vojáků. Kromě odhodlaných mužů bude vaše malá armáda zahrnovat rovněž několik lehce obrněných vozidel, vrtulníků a VTOLů (letadel s vertikálním vzletem a přistáním).


nové obrázkykompletní galerie

V Söldner: Secret Wars bude prý nasimulován celý složitý světový politický systém, což se promítne na dynamičnosti celé kampaně. Každé vaše rozhodnutí, úspěch či naopak pád, bude mít přímý vliv na průběh hry. Ochuzeni nebudete ani o multiplayerové vyžití - spíše naopak. Vyhrazené servery poskytnou podporu až pro 32 hráčů a speciální servery poskytovatelů hry umožní pařbu až pro 128 nadšenců. Söldner: Secret Wars by měl být k dostání do léta tohoto roku.
zdroj: TTG

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.