zavřít

Nové obrázky z PC verze Test Drive Unlimited

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Hra Test Drive Unlimited se už sice prodává, nicméně zatím pouze ve verzi pro Xbox 360 (viz naše recenze, objednat).

Na tu pro PC si ještě nějakých pár týdnů počkáme (můžete si ji předobjednat na TISCALI Gameshopu), její vydání je naplánováno na únor 2007, a aby to čekání lépe utíkalo, nabízíme vám dnes balík nových screenshotů.


Test Drive Unlimited není obyčejnou závodní hrou. Je to dílo, které vystihuje celý životní styl příznivců rychlých aut a motorek. Poskytuje hráčům v rámci rozsáhlého herního online světa velkou volnost, a když už to není možné ve skutečnosti, tak aspoň virtuálně si pořídit nově stroje od předních světových výrobců, různě si je upravovat, závodit s nimi, obchodovat, prostě cokoliv se vám zachce. To vše v překrásném prostředí Havaje.
zdroj: TTG

korgull

Novinky na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.