zavřít

Na skok do světa PC verze Jade Empire

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Schválně, co myslíte, že donutilo BioWare přivést loňský xboxový RPG hit s názvem Jade Empire také na PC? Samozřejmě to byla komunita jejich fanoušků, která prý čítá více než 3 miliony členů a mezi takovým počtem lidiček se pochopitelně najde velké množství těch, kteří preferují PC.

O tom, co bude Jade Empire odlišovat od původní xboxové verze jsme podrobněji psali už minule. Proto teď pouze shrňme, že jde o tři základní oblasti - technická zdokonalení (včetně nového ovládání navrženého pro klávesnici a myš), nový obsah (zahrnuje nové bojové styly, monstra, aj.) a nakonec vylepšený a lépe vyvážený systém soubojů.


K prvnímu bodu se samozřejmě vztahuje také vyšší grafické rozlišení, upgradnuté textury a spousta nových, úžasných vizuálních efektů, které předtím nebylo možné předvést. Na širokoúhlém monitoru prý hra vypadá naprosto fantasticky. Ale nebojte se, vytvořená je údajně tak, aby běžela plynule a vypadala skvěle i na slabších strojích. Na vlastní oči se o tom budeme moci přesvědčit ale nejspíš až v lednu, kdy se čeká její vydání (předobjednávka na TISCALI Gameshopu). Jak to bude s hratelným demem, o tom prý jasné rozhodnutí ještě nepadlo.
zdroj: Firingsquad

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.