Na skok do světa PC verze Jade Empire
zdroj: tisková zpráva

Na skok do světa PC verze Jade Empire

27. 10. 2006 12:12 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Schválně, co myslíte, že donutilo BioWare přivést loňský xboxový RPG hit s názvem Jade Empire také na PC? Samozřejmě to byla komunita jejich fanoušků, která prý čítá více než 3 miliony členů a mezi takovým počtem lidiček se pochopitelně najde velké množství těch, kteří preferují PC.

O tom, co bude Jade Empire odlišovat od původní xboxové verze jsme podrobněji psali už minule. Proto teď pouze shrňme, že jde o tři základní oblasti - technická zdokonalení (včetně nového ovládání navrženého pro klávesnici a myš), nový obsah (zahrnuje nové bojové styly, monstra, aj.) a nakonec vylepšený a lépe vyvážený systém soubojů.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva

K prvnímu bodu se samozřejmě vztahuje také vyšší grafické rozlišení, upgradnuté textury a spousta nových, úžasných vizuálních efektů, které předtím nebylo možné předvést. Na širokoúhlém monitoru prý hra vypadá naprosto fantasticky. Ale nebojte se, vytvořená je údajně tak, aby běžela plynule a vypadala skvěle i na slabších strojích. Na vlastní oči se o tom budeme moci přesvědčit ale nejspíš až v lednu, kdy se čeká její vydání (předobjednávka na TISCALI Gameshopu). Jak to bude s hratelným demem, o tom prý jasné rozhodnutí ještě nepadlo.
zdroj: Firingsquad

korgull

Nejnovější články