Máte námět či připomínku? Napište nám
Média z multiplayerového betatestu Far Cry
zdroj: Archiv
Obrázky

Média z multiplayerového betatestu Far Cry

18. 1. 2004 19:19 | autor: Redakce Games.cz |

Více než 5000 šťastlivců včetně nás si v těchto dnech užívá multiplayerový betatest Far Cry, ve kterém se dají okusit celkem tři mapy ve třech herních módech (Deathmatch, Team Deathmatch, Assault) z této dokončované first-person střílečky od CryTeku.

A jelikož byl vydavatel ze společnosti UbiSoft vstřícný a dovolil kolegům ze švýcarského serveru GBase natočit trio videoukázek, mohou výjimečnou atmosféru pacifických ostrovů nasát i lidé, kteří se betatestování hry osobně neúčastní.

Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv
nové obrázkykompletní galerie

Každá z nahrávek v DivX 5.02 kodeku má asi 9 MB a trvá o něco déle než jednu minutu. Spatříte v nich především prozkoumávání rozlehlých exteriérů, pěkné vlnky a odrazy okolní krajiny na vodní hladině, potápění v jezírku, použití odstřelovací pušky na velkou dálku, projíždku v ozbrojeném člunu, zajímavý efekt rozostření obrazovky při pádu z výšky, kvalitní textury pro kamenité cesty nebo dřevěné molo a samozřejmě také přestřelky hráčů ve spectator módu.

Prakticky to samé, i když pochopitelně ve statické podobě nabízí i desítka čerstvých screenshotů vytípaných z MP bety Far Cry. Pro jistotu ještě připomínám pár dnů starou informaci, že již ve středu by mělo vyjít oficiální singleplayerové demo této nadějné hry. Na homepage také můžete ovlivnit hlasování o tom, jaký obal krabice hry se vám líbí nejvíce.
zdroj: GBase a další

jd

Nejnovější články