zavřít

Krvavý Soldier of Fortune II také pro Xbox

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Akční first-person střílečka z loňského léta Soldier of Fortune II (85%) míří na konzoli Xbox.

Ačkoliv pro některé mohla být hra docela zklamáním, přesto si našla své příznivce, což se odrazilo i v několikatýdenní přítomnosti mezi nejprodávanějšími tituly západní Evropy a USA. Na xboxové verzi, běžící opět na osvědčeném engine Quake III, překvapivě nepracuje studio Raven Software ale Gratuitous Games, kteří zatím vyvíjeli tituly pro Sony Playstation 2 (C.A.R.T. Fury Championship Racing) a Nintendo 64 (Gex: Deep Cover Gecko, Cruisin Exotica).


nové obrázkykompletní galerie

Dá se tedy předpokládat, že xboxový Soldier of Fortune II bude až na pár drobných změn konverzí, což dosvědčují i zatím všechny uvedené informace. Hráči se opět vžijí do role Johna Mullinse, se kterým se vydají do poněkud zkreslené podoby Prahy, Kolumbie, Hong-Kongu, nebo na Kamčatku. Activision též plánuje podporu služby Xbox Live, hráči by si tak v multiplayeru mohli střihnout mody jako deathmatch, team deathmatch, elimination nebo infiltration, konkrétní počet podporovaných účastníků není zatím znám. Težko říci, zda se i tady dočkáme generátoru náhodných single a multiplayerových misí. Soldier of Fortune II pro Xbox se objeví v červnu 2003.
zdroj: TTG

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.