zavřít

Island of Living Dead (Dead Island) - je to horor

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Nová akční hra se líhne v dílnách polského Techlandu.

Jmenuje se Island of Living Dead, což celkem jasně značí, že půjde o žánr "survival horor". Děj hry se odehrává v alternativní blízké budoucnosti. Nebude to zrovna taková budoucnost, jakou bysme si všichni přáli - zhmotní se v ní totiž všechny ty nejhorší noční můry a obavy. Však mrkněte na první tři ukázky:


Hráč zastane roli trosečníka na jednom velmi izolovaném ostrově. Jeho jediným cílem bude přežití. Všechno bude připomínat ten nejstrašnější sen. Ke své obraně budete moci použít cokoliv, co se vám dostane pod ruku. Specifikum této hry spočívá v tom, že se dočasně budete moci proměnit v zombíka, což změní nejen chování nepřátel, ale také vaše schopnosti. Vydání hry je naplánováno na léto příštího roku.
zdroj: 3DGamers

korgull

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.