Máte námět či připomínku? Napište nám
Hitman: Blood Money nejen v obrazech
zdroj: Archiv
Obrázky

Hitman: Blood Money nejen v obrazech

11. 4. 2005 14:14 | autor: Redakce Games.cz |

Oblíbená simulace nájemného vraha Hitman se letos dočká svého rozšíření v podobě nové hry s názvem Hitman: Blood Money.

Tu pro vás připravuje společnost IO Interactive, ale to už asi víte. Zcela bezpochyby víte už také to, že tento titul uvidí hráči na PC, PS2 i Xboxu. Německý magazín GameFront včera ale zveřejnil článek, který obsahuje další zajímavé informace týkající záležitostí okolo Hitman: Blood Money. Zdrojem těchto novinek jsou prý anglické časopisy "Official Playstation 2 Magazine" a "Play Magazine", z nichž také pocházejí ony obrázky, které nyní můžete najít v naší galerii, a které byly přiloženy k onomu článku na GameFront.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv

Hitman: Blood Money je postavena na novém grafickém enginu Glacier 2, který zahrnuje řadu nových funkcí, včetně podpory realističtějších efektů vody, aj. Mimochodem, tento engine prý IO Interactive plánují využít i ve svých dalších hrách. Dále tvůrci hru obdařili lepší AI a novým skriptovacím systémem. Úpravy neminuly ani Ragdoll fyziku. Pro začátečníky bude Blood Money vybavena tréninkovým módem, který vás dostatečně seznámí s taktikou a plánováním dokonalé vraždy. Jinak před každou misí budete podrobně seznámeni se vším, co je potřeba. Za peníze, které získáte, si budete moci nakoupit nové vybavení a zbraně, jež bude možné upravovat dle vašich osobních potřeb a přizpůsobit tak jejich dosah či přesnost.

Nepřátelé budou chytřejší a rafinovanější. Avšak odhalí-li vás, neznamená to, že by tím pro vás hra skončila (jako např. ve Splinter Cellu). Abyste nebudili pozornost, bude třeba dbát na oblečení, ve kterém danou lokaci navštívíte. Celkově bude vhodné být co nejnenápadnější, akce na způsob Ramba by se mohla neblaze odrazit na následném finančním ohodnocení a dalším průběhu hry (např. větší množství silnějších nepřátel). Neméně důležitou roli bude hrát zahlazení stop. Své činy budete moci narafičit tak, aby vypadaly, že šlo o nehodu. Chybět by neměl onen klasický černý humor, který se vyskytuje v celé sérii. Vydání hry je podle finanční zprávy společnosti Eidos nově naplánováno na fiskální rok 2006, který začíná červencem 2005.
zdroj: GameFront.de

korgull

Nejnovější články