Ghost Recon Advanced Warfighter 2 info & videa
zdroj: tisková zpráva

Ghost Recon Advanced Warfighter 2 info & videa

11. 1. 2007 14:14 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Pokračování veleúspěšné taktické akce od Ubisoftu Ghost Recon 3: Advanced Warfighter, které se vyjma next-gen konzolí PS3 a Xbox 360 připravuje také pro PC (2.

kvartál 2007), má nabídnout vylepšení snad ve všech myslitelných parametrech. Tedy jak po stránce audiovizuální, tak samotné hratelnosti. Pokud mohu mluvit konkrétně, taktické dispozice nyní umožní komplexnější kooperaci s průzkumnými sondami, se vzdušnými silami, jako jsou helikoptéry a letouny, nemluvě o důležitém pozemním transportéru. Jak jsme už psali, do týmu přibude medik, který dokáže postavit na nohy celou jednotku včetně vaší maličkosti. Maličkosti, kterou asi hned poznáte, poněvadž se jedná o kapitána Scotta Mitchella.

Příběh GRAW 2 po roce naváže na události jedničky, takže se opět dostanete do krizové americko-mexické pohraniční oblasti, v níž se znovu formuje militantní rebelská organizace, proti níž máte bojovat nejenom ve městech a přilehlém okolí. Protentokrát nečekejte liduprázdné ulice, má se tu vyskytovat něco civilistů oživujících zdejší obrazy, ve kterých bude mimořádně důležitá obhlídka terénu, resp. kvalitně provedený průzkum.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva

Onen v textu výše naznačený transportér označovaný jako MULE poslouží jednak jako obrněný štít a druhak pro doplnění munice, eventuálně výměnu zbraní. Chytré! Letadla na vámi vyznačené místo zase promptně shodí bombu, přičemž míra destrukce má být nejenom větší, než tomu bylo v předešlé hře, ale také mnohem lépe zpracovaná. Nádherné výbuchy, oheň, spektakulární kouř, odlétávající částečky a podobné grafické efekty, na které lze opět nahlížet buď ve first-person nebo third-person perspektivě. Ve druhém případě se sice zase dočkáte pohledu na v prostoru poněkud plavající postavu (resp. legračně rozpohybovanou), tedy tu, již přímo ovládáte, ale "vem to nešť".

Změna perspektivy přichází na scénu i v momentech, kdy se můžete dívat na dění prostřednictvím průzkumných sond, potažmo MULE, samozřejmě, že o oba klíčové prostředky můžete při troše neopatrnosti přijít. Mluví se o větší porci taktického hraní vycházejícího z lepší AI oponentů, resp. jejich agresivnějšího stylu konfrontace, s čímž souvisí, že v rukách se jim objeví o poznání ničivější zbraně. Patrně půjde o povinnost nejenom pro milovníky taktických akcí, pro něž tu je nachystána i nezbytná multiplayerová vložka (16 lidí), s větší porcí možností, než dříve. Většinu popisovaného můžete vidět na čtveřici prvních gameplay videí (79 MB, 62 MB, 21 MB, WMV) ve vysokém rozlišení.
zdroj: IGN, WP

mart

Nejnovější články