zavřít

FireStarter, Lock On, City of Heroes obrázky

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Ruští GSC GameWorld a Russobit-M vydali další obrázky ze své střílečky FireStarter, která umožňuje přepínat mezi prvním a třetím pohledem.

Hra poběží na X-Ray enginu a posunete se v ní až do roku 2010, konkrétně do útrob počítače pro virtuální realitu FireStarter. Jenže co čert nechtěl, stroj napadl zákeřný virus, který pozměnil pravidla hry. Máte pouhých 48 hodin na to, abyste se úspěšně vypořádali se všemi 20i druhy nepřátel a dostali se ven. Pokud budou chtít vyváznout bez zpoždění i vývojáři, měla by se hra objevit snad již v první polovině letošního roku.

    


FireStarter galerie  ||  Lock On galerie  ||  City of Heroes galerie

Obrázky z leteckého simulátoru Lock On: Modern Air Combat bývají většinou pastvou pro oko a nejinak tomu bude i u této várky. Měli jsme tu už vnitřky kokpitů, tankování za letu, obrázky pozemních jednotek nebo pohled na vodní hladinu, a to i v několika videích, ke kterým dnes přibylo další (3 MB, DivX) ve vysokém rozlišení, v němž uvidíte 3D kokpit letadla MiG29-A, které letí velmi nízko nad krajinou. Lock On nabídne 8 letounů ze tří světových produkcí, ve kterých se budete moci zapojit do fiktivního konfliktu nad územím Černého moře a Krymu. Na oficiální stránce se objevila zpráva, že hra je odložena až na léto 2003 a rovněž hardwarové požadavky (thx TC za tip).

Netradičně pojaté město vás čeká v moderní komiksově laděné MMORPG City of Heroes. Kromě hrdinů ale metropoli Paragon City obývá též různá nekalá verbež, podvratní živlové a dokonce i bláznivé kreatury, kterým je nutné se postavit. Na výběr přitom bude sedm unikátních postav. Hra na supermany podle Cryptic Studios začíná v březnu.

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.