zavřít

Exkluzivní trailer z českého Runaway už zítra

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Zítra vám na Tiscali Games nabídneme ke stažení exkluzivní trailer z české verze znovuzrozené hry Runaway: A Road Adventure a dnes tu máme jako malý předkrm sadu čtrnácti screenshotů, které se v posledních dnech objevily na internetu.

Na nich uvidíte další zajímavě vyhlížející lokace z této ručně animované adventury a také artworky s hlavními hrdiny Brianem a Ginou.


nové obrázkykompletní galerie

Detaily o příběhu a složité cestě Runaway ze Španělska do domácích luhů a hájů se dočtete v této novince, plná verze této hry vyjde kompletně česky v listopadu díky společnosti Top Distributor.
zdroj: PCGames

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.