Exkluzivní screenshoty z adventury Gooka 2
zdroj: Archiv

Exkluzivní screenshoty z adventury Gooka 2

19. 2. 2003 16:00 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Začátkem příštího týdne si budete moci na Tiscali Games přečíst obsáhlý rozhovor se čtyřmi zástupci domácího vývojářského studia Centauri Productions, v němž se dozvíte spoustu novinek o připravované 3D adventuře Gooka 2.

Jako takový předvoj vám už dnes nabízíme pětici exkluzivních obrázků právě z Gooky 2 společně s ukázkou z rozhovoru, abyste věděli, na co se můžete brzy těšit.

Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv
nové obrázkykompletní galerie
    Tiscali: Jak bude vyřešen pohyb kamery - bude stále sledovat hlavního hrdinu (ala Tomb Raider) v third-person pohledu nebo půjde naopak o statické pohledy jako v Alone in the Dark/Resident Evil?

    Jan Hloušek: Práce s kamerou je jeden ze stěžejních apelů hry. Už na začátku jsme si řekli, že jestliže chceme uživateli představit silný příběh, musíme k němu přistoupit způsobem, jakým je zvyklý příběhy sledovat a rozhodli jsme se pro filmový způsob práce s kamerou. Ačkoliv se tedy setkáte se scénami, ve kterých bude kamera sledovat postavy klasickým 3rd person způsobem, pro navození silnější atmosféry a lepšího vizuálního dojmu jsme v určitých momentech volili jiné způsoby pohledu na hru. Navíc ve stísněných uzavřených místnostech, ve kterých se Gooka často pohybuje by 3rd person view ani nebyl možný... [více příští týden]
zdroj: vlastní zpráva

jd

Nejnovější články