zavřít

E3 - kouzelný World of Warcraft

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Svět Warcraftu se může stát i Vaším alternativním virtuálním světem, pokud seberete dost odvahy na to, abyste se pustili do připravovaného MMORPG titulu, který vzniká spolu s dalším pokračováním série Warcraft (Warcraft III) v dílnách společnosti Blizzard.

World of Warcraft, jak je výstižně hra nazvána, Vás uvítá do tak jedinečného světa, jaký jen Blizzard dokáže udělat a jaký je ke spatření pouze a jedině v sériích Warcraft. Časově se bude World of Warcraft odehrávat čtyři roky po událostech ve Warcraft III: Reign of Chaos. Po grafické a funkční stránce prý není World of Warcraft příliš co vytknout. Animace jsou plynulé, stejně tak jako veškeré akce postaviček. Nejsou zde ani žádné viditelné problémy s přechody z místa na místo - nevyžadují čas na načítání, a když už ano, tak to nezabere víc, než vteřinu nebo dvě. Bohužel až takové podrobnosti z obrázků, které jsou pro Vás připraveny v naší galerii nevyčteme.


další nové obrázky

World of Warcraft se prý může dokonce pyšnit takovým interface, jaký by mu ostatní hry tohoto žánru mohly pouze závidět. V lecčems se podobá i svému blízkému příbuznému Warcraft III. Animace probíhajícího boje prý jsou neobyčejně dynamické a jednoduchostí ovládání hra působí téměř až konzolovým dojmem. Blizzard skutečně dbají na detaily a v tom se jim jiní vývojáři jen stěží vyrovnají. Kromě bojování a kouzel zde bude i mnoho dalších možností včetně obchodování apod. Snahou tvůrců je navíc otevřít hru nejlépe všem možným herním stylům. Svět World of Warcraft bude naplněn krátkými úkoly, které by měli být pro jednoho nebo malou skupinku hráčů splnitelné ve velmi krátké době. Náruživí gamesnící mohou očekávat rozsáhlejší události vyžadující opravdu velké skupiny hráčů.

Na výstavě E3 Blizzard poprvé představil kromě světa Azeroth a dvou nových oblastí - Monastery a Deadmines, také tři z mnoha tříd postaviček, které se v celé hře vyskytují - Warriors, Mages a Shamans. Odhalena byla rovněž čtvrtá World of Warcraft rasa - Dwarves.
zdroj: GameSpy

korgull

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.