E3 - editor z Warcraft III: Reign of Chaos
zdroj: tisková zpráva

E3 - editor z Warcraft III: Reign of Chaos

25. 5. 2002 11:17 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

E3 2002 máme sice již za sebou, nicméně stále ještě budeme dlouho sklízet, co nám vývojáři letos naseli.

Jedním z mnoha plodů, které se letos na výstavě objevily, je také další hra ze světa Warcraft od Blizzard - real-time strategie Warcraft III: Reign of Chaos, která své příznivce překvapí nejen několika novinkami, ale hlavně plným 3D renderováním. Během oné E3 smrště nových obrázků, jste možná již včera zaznamenali několik nových přírůstků v naší galerii. Warcraft III: Reign of Chaos má být vydán už toto léto, a jak se ukázalo, bude skutečně na co se těšit.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva
další nové obrázky

Single-player Warcraft III se soustředí především na legendární hrdiny z řad šlechticů, kteří během průběhu hry mohou nabývat na zkušenostech a moci. Zde se tvůrci hry pokusili vtěsnat do RTS také prvky RPG. Jednotlivé mise single-playera z celkem čtyř kamapní vedených za rasy Human, Undead, Orcs a Night Elves (přesně v takovémto pořadí) jsou provázány stále se prohlubujícícm příběhem. V rámci toho Vám nabízejí několik volitelných úkolů, užitečné drobnosti, které po sobě zanechávají pokořená monstra a mnoho příležitostí jak si poklábosit s obyvateli Azerothu. Právě Undead a Night Elves jsou dva národy, které se ve hře vyskytují úplně nově. Aby Vás společnost Blizzard mohla vzít do oblíbeného světa v 3D kabátku, musela sama vytvořit nový 3D engine, který Vám nyní poskytne plně interaktivní svět obsahující mnoho NPC, monster, neutrálních měst, pevností a svatyní. Kromě toho podporuje i spoustu úžasných efektů.

Warcraft III: Reign of Chaos má pro své příznivce připravený také rozšířený multiplayer pro až 12 hráčů, což je počet, který se však ještě v průběhu beta-testování může změnit. Každopádně si užijete několika typů hry včetně týmové či výpravné a objebí se rovněž některé nové volby - např. turnaje. Plná hra bude navíc distribuována s editorem, umožňujícím hráčům přizpůsobit si svět Warcraft svým představám v mnoha aspektech - tile sety, character arty, úkoly, cíle misí, typy jednotek, AI, atributy, speciální schopnosti i kouzla.
zdroj: PR

korgull

Nejnovější články