zavřít

DVD verze a Collectors edice Half-Life 2 i u nás

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Nedávné nářky všech zájemců o Half-Life 2 byly vyslyšeny a i díky nim se podařilo společnosti Cenega Czech zařídit, aby v České republice byla k dostání vedle standardního balení hry na 5 CD také příjemněji instalovatelná a lépe skladovatelná verze na 1 DVD.

Ode dneška si hru na DVD médiu můžete předobjednat z Tiscali GameShopu za 1599 Kč. Pokud se nyní ptáte, proč je (nejen) na našem internetovém obchodu o tři stovky dražší než provedení na 5 CD (+ 1 CD s Counter-Strike: Source), odpověď je prostá - protože ji distributor má za vyšší nákupní cenu. Jestli jste si dříve předobjednali HL2 na CD a chcete to změnit na DVD verzi, odpovězte na e-mailovou nabídku, kterou jste obdrželi od administrátora shopu.

Další potěšující zprávou je, že do nabídky Tiscali GameShopu přibyla rovněž speciální Collectors edice za 3199 Kč, která je v neobvyklé stříbrné kovové krabici. Uvnitř naleznete DVD, které navíc obsahuje předělávku prvního dílu (Half-Life: Source), tričko s motivem hry (XL velikost) a Half-Life 2 Prima Book (oficiální příručka v angličtině s podrobnostmi o postavách, pozadí vývoje hry a 100 obrázky). Počet kusů DVD a Collectors edice je ale silně omezen, takže je objednávejte co nejdříve, protože později již nebude možné přikoupit další kusy od Cenegy. Co se týká termínu vydání v ČR, základní CD+DVD balení hry by se měla na domácím trhu objevit v týdnu od 16. listopadu, zatímco Collectors edice vyjde až 10. prosince (stejně jako jinde ve světě, zřejmě kvůli čekání na bonusový materiál a HL: Source). Jinak stále platí, že k Half-Life 2 u nás dostanete zdarma hru Devastation.nové obrázkykompletní galerie

Od pátku, kdy jsme psali o nutnosti vlastnit internetové připojení pro instalaci Half-Life 2, vyšly zatím asi nejzajímavější recenze v německých plátcích PCGames (96%) a PCAction (94%). Jejich obsah s klady a zápory shrnuli kolegové na GameCentrum fansite, kteří nás upozornili na skvělé screenshoty původem z těchto dvou časopisů, kde odhalili i některé nové charaktery či nepřátele a také věnovali zvláštní článek rozboru hrátek s fyzikálním enginem, které v Half-Life 2 hrají velkou roli, narozdíl od DOOM III.
zdroj: vlastní zpráva, Cenega, GameCentrum a další

jd

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.