zavřít

Druhá světová po síti v Battlefield 1942

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Po komerčním úspěchu World War II Online (recenze) a nevydařeném pokusu o získání vydavatelských práv na Flashpoint i Electronic Arts vycítili, že multiplayerové akční hry s válečnou tématikou jsou momentálně hodně v kurzu a rozhodli se jednu svou vlastní také vytvořit, resp.

pověřili tím švédské studio Digital Illusions. Onen titul se jmenuje Battlefield 1942 a stanete se v něm pěšákem, ale třeba také pilotem letounu ve druhé světové válčené proti živým lidem na druhém konci kabelu či internetu. Podle třiceti nových obrázků z hraní betaverze to vypadá na velice nadějný titul, který především po grafické stránce posune úroveň onlinovek zase o něco výše - mrkněte hlavně na modely postav, které jako by vypadly z oka Medal of Honor: Allied Assault.


další nové obrázky

Více informací o hře Battlefield 1942, která vyjde nejdříve v létě, ve starších novinkách tady nebo tady, v brzké době přineseme i preview.
zdroj: Battlefield1942.de

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.