zavřít

Další obrázky z českého hororu Nefandus

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Česká distribuční společnost Cenega se začíná rozpínat a kromě nedávného oznámení o převzetí vydavatelských práv na hororovou akční adventuru Nefandus od pražských Black Element Software je na spadnutí i smlouva se slovenskými Mayhem Studios, kteří předminulý týden ohlásili hned několik nových titulů najednou (Neverend, Empire of Magic a Stunts: Final Stage).

Ale dnes tu máme pětici nových screenshotů ze hry Nefandus, které pochází z její PCčkové a Xboxové verze:


další nové obrázky

Nefandus Vám nabídne hrdinu z půlky lidského, z půlky démona. Nechá Vás odhalit děsivá tajemství třímající v nitru matičky Země - hrůzy čekající pouze na příležitost, aby mohli být vysláni jejich temní služebníci, kteří by rozpoutali to pravé peklo. Další informace o této hře najdete v tomto novinkovém článku nebo tiskové zprávě, Nefandus nevyjde dříve než na jaře příštího roku.
zdroj: EuroGamer, GamePort

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.