zavřít

Bojiště z celého světa z Battlefield 1942

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

V krátkém časovém rozpětí tu máme opět deset nových screenshotů z válečné multiplayer akce Battlefield 1942 od švédských Digital Illusions a Electronic Arts.

Ty zachycují bojové záběry z celého světa, jako například vylodění na pobřeží ostrova Guadalcanal v Pacifiku, seskok padákem poblíž známého mostu během Bitvy v Ardenách, kokpit stíhačky, potopení japonského torpédoborce bombardérem atd. Do Battlefield 1942 vkládám osobně velké naděje, protože všechny indicie naznačují, že to bude velká pecka a prakticky žádná kloudná konkurence neexistuje, pomineme-li Flashpoint s modernější bojovou technikou a World War II Online se slabší grafikou a globálnějším pojetím.


další nové obrázky

Jestliže jste minuli naše nedávné preview, máte šanci ho přelouskat zde, stejně jako novinkový článek z minulého týdne, kde naleznete další detaily. Battlefield 1942 vyjde pro PC & Xbox koncem léta a jak se stalo dobrým zvykem, ještě předtím se setkáme s multiplayerovým demem nebo veřejným betatestem.
zdroj: BF1942match

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.