zavřít

Battlefield 2 hotov, nové ukázky

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Vojáci pozor! Battlefield 2 švédských Digital Illusions je hotov a od 21.

června se začne pod značnou EA Games také prodávat. V našem internetovém obchodě to bude od 24. června, ovšem už nyní můžete čile předobjednávat, přičemž k tomu v rámci akční nabídky dostanete navíc ještě hru Mortal Kombat 4 zdarma. Pro zájemce tu také máme několik nových ukázek z Battlefield 2, a to jak statických, tak i jednu pohyblivou v podobě videa.


V Battlefield 2 si budete moci zabojovat za jedno ze tří vojenských mocností - Spojené státy, Čínu a nově vytvořenou Koalici Středního východu. Vyzbrojeni budete v každém případě tou nejmodernější vojenskou technikou. K dispozici bude také více než 30 různých vozidel. Ještě než se pustíte do multiplayerového klání až pro 64 hráčů, můžete prubnout své schopnosti v nové singleplayerové kampani se zdokonalenou AI. Když už to ale nevydržíte a vydáte se na virtuální bojiště ještě spolu s dalšími nadšenci v multiplayeru, můžete se těšit na vylepšené funkce týmové hry, díky nimž budete moci stanout buď přímo na frontové linii, anebo vše dirigovat ze "zákulisí" ve velitelském módu.

Update 17:30 - Zhruba za týden se objeví Battlefield 2 demo s 1 mapou, singleplayerem proti 15 botům, multiplayerem s 16/32 lidmi a časovým omezením na jednotlivá kola.
zdroj: homepage

korgull

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.