zavřít

Battlefield 2: Euro Force obrázky a detaily

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

O Euro Force, prvním mini-datadisku pro Battlefield 2 jsme zde reportovali předevčírem a nyní se objevilo prvních šest screenshotů společně s doplňujícími informacemi o jeho náplni.

Čtveřici nových pohybovadel zastupují vedle stíhačky Eurofighter Typhoon T1 ještě útočný vrtulník Eurocopter Tiger (Tiger HAP) a duo bitevních tanků (Leopard 2A6 & Challenger 2). Mezi zbraněmi se těšte na sedm přírůstků: HK53A3, Famas, SA80 L85A2, SA80 L85A2 s UGL (AG-36), HK21, Benelli M4, P90 a L96A1. Komu se z evropské armády bude v boji proti jednotkám Číny a MEC (Koalice Středního východu) dařit, získá jednu novou medaili - European Union Special Service Medal.


Návdavkem přihodíme lehce související link na obrázky ze zdokonalené verze konzolového Battlefied 2: Modern Combat pro X360 (jaro) a bez zajímavosti není ani rozhovor GameSpotu o projektu EA Downloader. Z něj vyplynulo, že Electronic Arts jeho spuštěním (alespoň pro začátek) rozhodně nechtějí nahradit kamenné krámky, které z tohoto nastupujícího trendu dostávají strach, nýbrž má jít o šikovný způsob, jak k zákazníkům dostat ryze bonusový (mini)obsah typu Sims 2: Vánoční balíček.

Koncept EA Downloaderu tedy počítá s tím, že si nejprve pořídíte základní hru pro PC nebo Xbox klasickou cestou v obchodě a poté si přes tuhle intuitivně řešenou službu za menší poplatek jednoduše pár kliky stáhnete další mapy, zbraně nebo jednotky (tedy jakási obdoba zdarma dostupných přídavků pro UT2004). Víceprezident pro marketing Chip Lange proto tvrdí, že se této jejich aktivity nemusí nikdo bát, naopak si myslí, že prý ještě podpoří a navýší odbyt základních verzí titulů šířených standardními distribučními kanály. Mimochodem, EA ode dneška ve spolupráci s poskytovatelem SNOCAP nabízí hudbu ze svých her (mj. NFS, The Sims, Medal of Honor) přes internet v MP3 formátu (jak jinak než za peníze).
zdroj: PR

jd

Novinky na CZC.CZ

 • hra F1 2019

  F1 2019 vás jakožto oficiální videohra turnaje Fia Formula ...

  1699 Kč Koupit
 • hra MediEvil (PS4)

  Plnohodnotný remake legendární akční adventury, která před ...

  949 Kč Koupit
 • hra F1 2019

  F1 2019 vás jakožto oficiální videohra turnaje Fia Formula ...

  1199 Kč Koupit

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.