zavřít

26 obrázků z Grand Theft Auto: Vice City

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Dřívější embargo na informace a média ohledně dalšího dílu Grand Theft Auto: Vice City je...

Dřívější embargo na informace a média ohledně dalšího dílu Grand Theft Auto: Vice City je tu tam a vydavatel Take 2 nám po traileru z minulého týdne naservíroval slušný počet šestadvaceti nových obrázků z verze hry pro PlayStation 2, která vyjde už koncem října a nikdo nepochybuje o tom, že se opět stane bestsellerem.


nové obrázkykompletní galerie

Všechny dostupné informace o GTA čtyřce jsou shrnuty zde a pokud se chcete dozvědět, proč hra vyjde nejprve pro PS2 a až časem možná i pro PC, přečtěte si tuto zajímavou diskusi.
zdroj: Take2

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.