Zapněte si pásy, vychází nový ročník WRC 7 s obzvláště náročnými tratěmi
zdroj: Archiv
Novinky

Zapněte si pásy, vychází nový ročník WRC 7 s obzvláště náročnými tratěmi

15. 9. 2017 17:57 | autor: Adam Homola |

Další rok s sebou nenese jen další sporty od EA, ale také nové rallye závody. Tentokrát opět pod hlavičkou studií Bigben a Kylotonn, která právě vydala WRC 7. Opět s oficiální licencí FIA World Rally Championship na aktuální ročník a opět na PC, PlayStation 4 a Xbox One. Ve WRC 7 tím pádem najdete všechna oficiální auta i řidiče aktuální sezóny, všech třináct zemí, dvaapadesát speciálních tratí, všechny možné povrchy, silnější auta, lepší fyziku a další vylepšení, která byste od pokračování očekávali.

Tvůrci přitom vyslyšeli jednu z nejčastějších hráčských připomínek a zapracovali do hry mnohem delší a tedy náročnější závody. Ty zde mají formu speciálních Epic Stages, které mají přes dvacet kilometrů a jejich projetí vám tak může trvat i déle jak patnáct minut čistého času.

Díky délce Epic Stages je v nich spousta prostoru pro vystřídání všech možných povrchů i typů počasí, tudíž nepůjde o nic snadného a nováčci by si měli zahrát raději jiné módy. WRC 7 bude malými, ale významnými evolučními kroky následovat šestku už teď, kdy je hra od dnešního dne dostupná na PC, PlayStation 4 a Xbox One.

zdroj: tisková zpráva

Nejnovější články