Začíná bezplatná beta Grit, battle royale na Divokém západě
zdroj: Team GRIT

Začíná bezplatná beta Grit, battle royale na Divokém západě

6. 4. 2021 16:35 | Novinky | autor: Šárka Tmějová |

Pokud jste si doteď říkali, že vyvražďování na zužujících se mapách je naprosto geniální koncept, ale chyběli vám v něm kovbojové, nezoufejte. Je tady totiž Grit, battle royale z Divokého západu, kde se postavíte 99 dalším pistolníkům a utkáte se s nimi na život a na smrt.

V městečku a přilehlém okolí si musíte najít ty nejlepší zbraně a vyřídit si to s ostatními, ať už ve větších přestřelkách, anebo v klasických duelech, kde o přeživším rozhodne rychlejší prst na spoušti. Nalezené kolty doplní speciální hrací karty, které představují perky a zlepšují vaše procentuální schopnosti, pokud jich nasbíráte dost od stejné barvy. Střelecká složka má být do určité míry realistická, alespoň co se týče projektilů. Počítat musíte s vlivem větru či gravitace.

Po mapě se budete pohybovat především koňmo, přičemž váš věrný oř nepředstavuje pouze prostředek rychlejšího přesunu, ale také rozšířený inventář. Kůň vám pomůže zůstat uvnitř kruhu, z něhož postupně ukrajuje děsivá písečná bouře. Pokud na konci odpočtu nebudete stíhat, můžete se s ostatními poprat o místo v projíždějícím vlaku, kde autoři očekávají nejlítější boje, ale taky nejsladší odměny.

Grit začíná dnes na Steamu v bezplatném předběžném přístupu, vydání plné verze je naplánované na září letošního roku. Pokud o ni bude mít zájem dostatečný počet hráčů, přibude do westernové battle royale třeba systém progrese. 

Nejnovější články