Xbox spouští vlastní demo event, můžete si vyzkoušet nezávislé hry
zdroj: The Outsiders

Xbox spouští vlastní demo event, můžete si vyzkoušet nezávislé hry

22. 6. 2022 10:40 | Novinky | autor: Pavel Makal |

V uplynulých dnech proběhla na Steamu akce Next Fest, v rámci které jste si mohli vyzkoušet demoverze mnohých chystaných indie titulů. Pokud jste to nestihli, nezoufejte, pořád se můžete podívat na naše video na konci článku, kde jsme několik z nich otestovali za vás. 

Pokud ale na PC nehrajete a místo toho máte doma Xbox, třeba vám přijde vhod podobná akce, kterou nyní zahájila iniciativa ID@Xbox, která má na této platformě nezávislou tvorbu na starost. V rámci ID@Xbox Summer Game Fest Demo Event je k dispozici hned 34 demoverzí, které jen čekají na váš volný čas.

Akce běží až do 27. června a k vyzkoušení jsou takové hry, jako je svižná akce Severed Steel, hudební rytmická střílečka Metal: Hellsinger nebo třeba simulátor života poloviny naší redakce jménem Exhausted Man, která nabízí vtipnou fyziku a poučný vhled do života skutečně vyčerpaného muže.

K tomu, abyste si demoverze mohli stáhnout, nepotřebujete členství v Game Passu ani jiném předplatném, stačí pouze zamířit do Microsoft Store na konzoli a najít příslušnou záložku. Vývojáři samozřejmě varují, že ukázky z her nemusejí reprezentovat jejich finální kvality, a pokud narazíte na chyby, buďte shovívaví.

Nejnovější články