Warner Bros. odkládají Hogwarts Legacy na příští rok
zdroj: Warner Bros. Games

Warner Bros. odkládají Hogwarts Legacy na příští rok

12. 8. 2022 18:19 | Novinky | autor: Adam Homola |

Hry, které nakonec opravdu zvládnout vyjít v druhé polovině letošního roku, musí jásat. Tolik vyklizeného prostoru se totiž jen tak nevidí. Odkladů na příští rok je letos opravdu neuvěřitelné množství a nyní se k nim přidává zase další, tentokrát poměrně velký kousek: Hogwarts Legacy.

Hra sice přesné datum vydání neměla, nicméně oficiálně se s ní počítalo na letošní rok a například na její produktové stránce na Steamu v době psaní textu pořád visí informace o vydání v roce 2022. To už bohužel neplatí, neboť tu máme nové datum, teď už konkrétní: 10. února 2023.

Ovšem, pozor, 10. únor platí pouze pro PC, PlayStation a Xbox verze hry. Pokud patříte mezi majitele Switche, máte smůlu a budete muset čekat nejspíš o něco déle. Vývojáři totiž datum vydání Hogwarts Legacy pro Switch zatím pořád neprozradili. Pouze řekli, že ho oznámí později.

A důvody odkladu? Tvůrci nic konkrétního neřekli, a tak víme jen to, že potřebují víc času, jinak by prý nemohli dodat tu nejlepší možnou hru. Nezbývá než doufat, že těch pár měsíců navíc pomůže a v únoru nebudeme startovním stavem hry zklamaní.

Nejnovější články