Máte námět či připomínku? Napište nám
Vztah Batmana a Catwoman v Arkham City bude komplikovaný
zdroj: Archiv
Novinky

Vztah Batmana a Catwoman v Arkham City bude komplikovaný

26. 7. 2011 13:36 | autor: Jan Vitík |

S blížícím se vydáním Batman: Arkham City se postupně rojí střípky informací, které mají ještě víc nažhavit už tak nedočkavé hráče. Nedávný trailer ukázal Tučňáka a nyní server Siliconera přinesl krátké povídání se scénáristou nové videoherní adaptace, kterým je oceňovaný Paul Dini. Hlavním tématem tentokrát byla mechanika vztahu mezi Batmanem a Catwoman. Když budete procházet různými zpracováními Batmana, zjistíte, že se s tím autoři vypořádali pokaždé trošku jinak, ovšem nikdy nešlo o chladnou spolupráci dvou superhrdinů. „Jiskří to mezi nimi. Je tam vzájemná náklonost a úcta, ale oba jsou hodně tvrdohlaví,“ vysvětlil Dini.

Jenže i přes zjevnou vzájemnou náklonost vyplouvají na povrch i značné rozdíly. „Každý má jiný způsob řešení problémů. A i přestože k sobě navzájem něco cítí, každý je na jiné straně zákona. Do určité míry jsou schopni tuto překážku překonat, ale bráni to rozvoji něčeho hlubšího,“ dodal Dini.

Catwoman nebude ve hře jen statistkou, ale půjde o hratelnou postavu. Její zbraní je bič a může šplhat po zdech, což otevírá nové možnosti v hratelnosti. Hlavní role však stále bude patřit Batmanovi, protože pasáže s kočičí ženou zabírají podle vývojářů z Rocksteady jen 10 % ze hry. Batman: Arkham City vychází na PC, PS3 a X360 21. října.

 

Nejnovější články