Vyzkoušejte demoverzi Civilization: Beyond Earth
zdroj: tisková zpráva

Vyzkoušejte demoverzi Civilization: Beyond Earth

27. 10. 2014 12:25 | Novinky | autor: Petr Poláček |

Lamentovat nad věčným a několik let trvajícím nedostatkem demoverzí u očekávaných a často ne levných her už je únavné, přestože (nebo právě proto) jde dlouhodobý problém. Mělo ho už dávno vyřešit cloudové hraní, ale na jeho skutečně obecné použití si ještě nějaký čas počkáme. Nezbývá než se radovat z každé další hratelné ukázky hry za padesát euro, zejména když jde o hru typu Civilization: Beyond Earth, kde je atraktivita herního systému silně individuální záležitostí. Ondra Švára byl s herní nabídkou nové Civky spokojený (viz recenze), vy si můžete svůj postoj otestovat skrze demo na Steamu.

K hraní Civilization: Beyond Earth dema stačí mít založený účet na Steamu. Demo nabízí nějakých sto tahů za civilizaci Brasilia (čili jižní Amerika), která se kloní k afinitě purity. V demoverzi si můžete zvolit perky, druh nákladu startovní lodě i kolonistů a obtížnost. Dál už se musíte spokojit s přednastavenými volbami, zejména teda s hrou standardní rychlosti na nepříliš velké mapě.

Demo však můžete sjíždět pořád dokolečka a zkoušet různé přístupy k řešení situací, které výrazně ovlivňují celkový zážitek ze hry, jak uvádí Ondra v recenzi. Tak směle do toho, demo Civilization: Beyond Earth na vás čeká na této stránce.

Nejnovější články