Vyzkoušejte demo kyberpunkové adventury Technobabylon
zdroj: tisková zpráva

Vyzkoušejte demo kyberpunkové adventury Technobabylon

15. 5. 2015 11:25 | Novinky | autor: Honza Konfršt |

Kyberpunková adventura Technobabylon nabídne svět daleké budoucnosti roku 2087, kdy vše ovládá a sleduje umělá inteligence a klasickou mezilidskou interakci nahradil Trance – obdoba Matrixu, do kterého se postavy napojují skrze hardware nainstalovaný v mozcích. Ostatně, jak pobyt v Trance vypadá v praxi, o tom se můžete přesvědčit v demoverzi dostupné například na Steamu.

Hratelnou demoverzi lze stahovat i z oficiálních stránek hry a sami se tak můžete ponořit do světa dystopické budoucnosti a ověřit si, zda se tvůrcům z Technocrat a Wadjet Eye podařilo vytvořit atmosféru, která člověka pohltí. Docela dobrý obrázek o tom, co vás v Technobabylon čeká, si můžete udělat z volně dostupné freeware verze hry - z ní ostatně komerční verze vychází. Ujít si také nenechte starší trailer, poodhalující nejen grafickou stránku hry, ale především už zmíněnou atmosféru.

zdroj: Archiv

Technobabylon vychází na PC 21. května a předobjednávka například na serveru GOG znamená automatický upgrade na deluxe edici, jež obsahuje soundtrack či digitální storybook.

Nejnovější články