Vylepšená verze Baldur's Gate vyšla na PC, zbylé platformy čekají
zdroj: tisková zpráva

Vylepšená verze Baldur's Gate vyšla na PC, zbylé platformy čekají

29. 11. 2012 11:48 | Novinky | autor: Petr Poláček |

Od včerejška můžete své tesáky zakousnout do PC verze Baldur's Gate: Enhanced Edition, předělávky klasického RPG do podoby, která si bude rozumět s moderními herními mašinkami. A abyste se nemuseli bát, že známá hra dostala v procesu upravování a přidávání nového obsahu na zadek, chlácholí vás sami vývojáři intro videem a informacemi o tom, jak to bude s vydáním všech dalších verzí hry.

zdroj: Archiv

Trent Oster se skrze twitter svěřil komunitě s tím, že v iOS verzi našli v Applu chybu, která shazuje hru a vývojáři ji tedy musí logicky opravit. Než si ale hra na to konto projde znovu celým procesem schvalování, bude to trvat minimálně týden. Ale to není tak těžké vydržet. Horší to je s Android verzí, která dle Ostera těch zásadních chybek má o fous více, takže ji lze čekat před Vánoci, ale rozhodně ne v této chvíli. Fakt, že bugy v Android verzi se týkají i jiných verzí hry, na tom nic nezmění – jde zřejmě o to, že co dokáže Android verzi shodit, je v jiných verzích v pohodě.

Každopádně, pokud plánujete pořízení Baldur's Gate: Enhanced Edition na jakoukoli platformu mimo PC, sledujte nejenom homepage, ale i twitter Trenta Ostera – právě tam se dozvíte vše podstatné. Třeba to, že na Mac OSX verzi musíte čekat v této chvíli také, poněvadž tvůrci mají v rukách verzi s řadou bugů a navíc nedokáží odhadnout, jak dlouho bude Applu trvat proces schvalování. Zkrátka a dobře, PC verze hry to tentokrát všem ostatním natřela.

Nejnovější články