Video z úvodu kampaně Call of Duty: Infinite Warfare nabízí boj na zemi i ve vesmíru
zdroj: Archiv

Video z úvodu kampaně Call of Duty: Infinite Warfare nabízí boj na zemi i ve vesmíru

22. 7. 2016 10:55 | Novinky | autor: Petr Poláček |

Dana sice prezentace Call of Duty: Infinite Warfare během E3 nepřesvědčila, že by nový díl měl přinést cokoli jiného než zcela tradiční Call of Duty zážitek, ale pro někoho to naopak může být pozitivní zpráva. Další šanci k postupnému formování názoru na CoD: Infinite Warfare poskytuje video ze začátku singleplayer kampaně, na jehož záběrech se poručík Reyes musí s kolegy a kolegyněmi prostřílet ulicemi nečekaně napadené Ženevy, bleskově se přesunout na oběžnou dráhu Země a zapojit se zde do masivní vesmírné bitvy ve svém stíhači. A to všechno během 13 minut.

Během přehlídkového týdne Fleet Week napadnou Zemi, konkrétně Ženevu, jednotky Settlement Defense Front. Reyes a spol. musí nejdříve potlačit invazní vlnu, kterou tvoří lidští i robotičtí vojáci, což mu zabere větší část na videu zobrazené sekce. Následuje notně chaotická bitka ve vesmíru, kdy je třeba zlikvidovat invazní koráb, což se také za hlasitého juchání povede.

Záběry nabízí pohled na perfektně zinscenované přestřelky s adrenalinovými momenty, klidnější pasáže i dramatické situace, které vzbuzují pocit, že je hráč opravdu součástí masivní bojové operace - i když vlastně není. Podobně filmové zpracování však mají v malíku všechna studia, která na CoD hrách dělají – v případě Infinite Warfare jsou to lidé z Infinity Ward. Samozřejmě se i naskriptovaná singleplayer kampaň dá udělat lépe, jako v Modern Warfare, ale i hůře, jako ve čtvrtém Battlefieldu nebo Black Ops III. Jak to dopadne v případě Infinite Warfare, se ukáže 4. listopadu, kdy hra vychází.

zdroj: Archiv

Video v akci předvádí některé nové hračky a bojové technicky. V jednu chvíli Reyes nahackuje robota ve výsadku, a skrze jeho sebedestrukci celý výsadkový modul s osazenstvem odpálí. Také si na dálku otaguje a nakliká několik nepřátel, které následně přiletí zlikvidovat stíhačka. A v jednu chvíli pustí do místnosti obsazené nepřáteli roztomilého pavoukovitého drona. A dál? First-person střílečka se spoustou křičení a povelů…

V souvislosti s prezentací hry na ComicConu v San Diegu tvůrci prozradili, že kdo si hru předobjedná, dostane jako bonus novou verzi populární mapy Terminal z Modern Warfare. Nyní je z ní přístav na Měsíci.

Možná vás ale bude zajímat druhé video z Call of Duty: Infinite Warfare. Vezme vás na krátkou tour po vesmírném křižníku UNSA Retribution, který ve hře představuje základnu. Vyrážíte z něj na mise, provádíte zde všechny upgradu, bude se zde odehrávat i spousta příběhových sekvencí. Jinak je to ale loď, vesmírná, velká…

zdroj: Archiv

Call of Duty: Infinite Warfare vyjde pro PC, PS4 a Xbox One letos 4. listopadu, a když si koupíte jednu z těch lepších a dražších edicí hry, dostanete k tomu i remaster Modern Warfare.

Nejnovější články