V Youtubers Life 2 si vyzkoušíte život streamera
zdroj: Foto: U-Play Online

V Youtubers Life 2 si vyzkoušíte život streamera

14. 4. 2021 17:00 | Novinky | autor: Patrik Hajda |

První díl Youtubers Life oslaví za měsíc své páté narozeniny, a kdybyste si hru zahráli dnes, zjistili byste, jak se za tu dobu prostředí streamerů vyvinulo. I proto vzniká pokračování Youtubers Life 2, které zohlední současné trendy, největší celebrity a typy videí, která denně konzumujete na YouTube, Twitchi a jinde.

Jak už název napovídá, v Youtubers Life 2 zakusíte život internetové celebrity. Vaše první tvorba nebude nic moc, ale časem se naučíte točit kvalitní videa a palce nahoru spolu s odběrateli se jen pohrnou. A s nimi samozřejmě i čím dál tím hezčí výplaty, s jejichž pomocí si pořídíte lepší vybavení a zkrášlíte svou pracovnu.

Točit můžete, co se vám jen zlíbí, od klasických gamesplayů a recenzí přes speedruny a rozhovory až po unboxingy. Navštívíte světové veletrhy, setkáte se s fanoušky a budete se snažit vyjít vstříc dalším a dalším trendům, aby váš kanál ve změti tvůrců neměl šanci zapadnout.

Tvůrci ze studia U-Play Online prozradili, že první díl série Youtubers Life dosud prodal moc hezkých 1,4 milionu kopií a není se čemu divit, když jde o ideální materiál pro samotné streamery a zároveň vážně dobrou a zábavnou hru. Snad to bude platit i o dvojce. Youtubers Life 2 vyjde letos na počítačích, PlayStationu 4, Xboxu One a Switchi.

Nejnovější články