V retro akci Huntdown lovíte jako žoldnéři hlavy zločineckých gangů
zdroj: Archiv

V retro akci Huntdown lovíte jako žoldnéři hlavy zločineckých gangů

16. 6. 2016 16:17 | Novinky | autor: Honza Konfršt |

Pokud s láskou vzpomínáte na sérii Metal Slug, určitě zpozorněte. Nově představená akce Huntdown se totiž k této slavné sérii, jejíž první díl vyšel již před dvaceti lety, hrdě hlásí. Hra vás přenese do budoucnosti, ve které policie a další bezpečnostní složky státu zcela ztratily kontrolu nad ulicemi. Bezvládí se však nekoná – kontrolu totiž svědomitě převzaly nebezpečné gangy, proti nimž se jedinou zbraní stali po zuby ozbrojení žoldáci, za které budete hrát.

Z hlediska hratelnosti se jedná o klasickou arkádovou střílečku, ve které hráči postupují zleva doprava po lineární trase a během toho likvidujete vše, co vám vstoupí před mířidla. Skrz grafickou stránku, hudbu i hratelnost na vás dýchne neopakovatelná atmosféra 80. let.

Této stylizaci odpovídají i jednotlivé gangy - najdete zde pankáče, motorkáře, milovníky hokeje apod. Jak můžete vidět z videa, ve hře bude fungovat kryt podobný tomu z Blackthorne. Na výběr budete mít ze tří různých žoldnéřů, kteří se liší výbavou i schopnostmi. Počítejte s retrem i futuristickými zbraněmi, souboji s lidmi i obřími roboty. Prostě jako ve správném béčkovkém sci-fi z VHS z 80.let. Na hře pracuje duo dva švédských vývojářů, kteří plánují Huntdown vydat ještě letos na PC, PS4 a Xbox One a časem možná i na mobilní platformy.

zdroj: Archiv

 

 

Nejnovější články