V Death’s Life si zahrajete na Smrtku ve stylu filmové série Nezvratný osud
zdroj: Archiv

V Death’s Life si zahrajete na Smrtku ve stylu filmové série Nezvratný osud

27. 10. 2016 18:39 | Novinky | autor: Václav Pecháček |

Kdo zná hororovou sérii filmů Nezvratný osud, musí uznat, že nejzábavnější (a nikdy neviděnou postavou) je v nich sama Smrt. Kreativita a elegance, s jakou různé řetězové reakce a náhodně padající předměty zabíjejí všechny přítomné jsou zkrátka obdivuhodné. A teď si podobnou roli můžete vyzkoušet sami ve hře Death’s Life.

Vaše zaměstnání: pomocník Smrti. Váš úkol: v sérii úrovní zabít určené osoby, aby to vypadalo jako nešťastná náhoda. Jednoduché, že? Prostě si od své šéfové vypůjčíte kosu a posbíráte dušičky. Ale tak to samozřejmě nefunguje.

Jediný způsob, jakým můžete zasáhnout do fyzického světa, je přesouvání různých předmětů tam či onam. Třeba posunete jablko o kousek vpravo. To se skutálí ze stolu a drcne do koštěte, které narazí do fénu. A ten spadne do napuštěné vany, která je z nějakého důvodu ve stejné místnosti jako stůl s jablkem a koštětem… a… No prostě svůj cíl usmažíte elektřinou a basta.

zdroj: Archiv

Snad si pro vás dvoučlenný vývojářský tým (mimochodem, v poslední úrovni máte za úkol odstranit právě tvůrce!) připravil nějaké promyšlenější scénáře než tenhle. Zjistit to můžete sami už teď, protože Death’s Life vyšla včera na Steamu za lidovou cenu 6 euro.    

Nejnovější články