V Cyberpunku si budete moci zahrát i za Johnnyho Silverhanda

20. 11. 2020 11:14 | Novinky | autor: Pavel Makal |

Včera večer jste spolu s Alešem a Bětkou mohli sledovat v pořadí již pátou epizodu Night City Wire, tedy série videí, které se věnují různým aspektům Cyberpunku 2077. Je trochu smutné, že právě včera měla hra původně vyjít, než došlo k dalšímu odkladu, tentokrát na 10. prosince. CD Projekt RED nám tedy jako malou náplast poskytl další vhled do toho, co nás v kuži V vlastně čeká.

zdroj: CD Projekt RED

K dispozici je oficiální gameplay trailer, který slibuje pohlcující příběh, který bude větší a komplexnější než kdy dřív. Trailer se zaměřuje na celou řadu aspektů hratelnosti, počínaje střílením přes jízdu autem a samozřejmě příběhové šplhání po společenském žebříčku v jedné ze tří zvolených kariérních cest.

Pokochat se také můžete rozličnými herními prostředími a prostor dostane i fashion a další možnosti, za které utrácet. Vývojáři stále zdůrazňují, že hlavní silou Cyberpunku bude větvení příběhu a důraz na hráčovy volby.

Ve druhém videu se pak Keanu Reeves rozpovídá o svém zapojení do projektu. Zmiňuje, že nejzajímavějším prvkem je pro něj možnost sledovat postavu z mnoha úhlů podle toho, jak reaguje na hráčova rozhodnutí, vypichuje také práci s motion capture. I Reeves pak zdůrazňuje různé možnosti toho, jak se příběh může vyvinou a cesty, kterými se hráči mohou ubírat. Zásadní novou informací je fakt, že Johnny Silverhand bude hratelnou postavou, pokud tedy toužíte stát se rockovou hvězdou, Cyberpunk vám to umožní.

zdroj: CD Projekt RED

Jak to celé nakonec dopadne se snad dozvíme onoho 10. prosince, nezbývá než doufat, že toto datum vydání je už skutečně finální.

Nejnovější články