Máte námět či připomínku? Napište nám
Update: SW: The Old Republic vyjde letos a v těchto edicích
zdroj: Archiv
Novinky

Update: SW: The Old Republic vyjde letos a v těchto edicích

21. 7. 2011 17:38 | autor: Aleš Smutný |

Update (17:38) - Ray Muzyka už potvrdil, že hra vyjde na Vánoce tohoto roku a bude se snažit být jednou z nějvětších ryb ve vánočním prodejním rybníku.

Betatestové víkendy by se měly spustit někdy v září, takže pokud máte zájem, registrujte se do bety.

Tak už víme, jaké edice budou k dispozici pro předobjednávku očekávaného MMORPG Star Wars: The Old Republic, což s největší pravděpodobností znamená, že hra vyjde ještě letos, nejspíše v průběhu podzimu (Xzone uvádí v listopadu). Dokonce se objevily i první ceny jednotlivých edicí v některých českých obchodech, tedy u těch, které budou k dispozici ve formě blyštivého DVD. Tou nejzákladnější edicí bude Standard Edition, ve které bude... no, bude v ní hra a s ní třicet dní hraní zdarma. Žádné bonusy, žádné předměty, prostě základ. Cena této edice bude 1099 Kč. A co ty další? Podrobný popis pod obrázkem po rozkliku.


Druhou možností bude Digital Deluxe Edition, kterou seženete jen přes online systém Electronic Arts - Origin. Najdete v ni:

Flare Gun: Vystřeluje světlice. Efektní, ale asi ne efektivní
Training Droid: Poletuje kolem vás a pomáhá v boji
HoloDancer: Holografická tanečnice nebo tanečník
HoloCam: Umí nahrávat vaše dobrodružství
STAP (Single Trooper Aerial Platform): Speciální vozidlo

Digital Deluxe edice vyjde na 75 eur, a pokud si zvolíte předobjednávku, která vám odemkne hraní o pár dnů dříve než ostatním, připlatíte dalších pět eur.

Nu a nakonec je tu sběratelská Collector’s Edition, která bude nejnadupanější, nejvymazlenější a nejdražší. Přijde vás na 2999 Kč a najdete v ní následující předměty a bonusy:

Všechny výše uvedené z Digital Deluxe Edition
Nevirtuální, tedy papírový Deník Mistra Gnost-Durala: 111 stran poznámek a náčrtků legendárního mistra Jedi z dob První hyperprostorové války mezi Republikou a Sithským impériem
Soška Darth Malguse: Devítipalcová soška hlavního záporáka vyrobená v Gentle Giant
Mapa galaxie z dob Staré republiky
Speciální bezpečnostní klíč
Soundtrack obsahující 17 skladeb ze hry
Mouse Droid: Věrný myší droid, který vás bude doprovázet ve hře
Obchod pro držitele sběratelské edice: Unikátní obchod uvnitř hry, který nabídne široké spektrum předmětů pro oživení vašich galaktických dobrodružství

Ke všemu platí, že si za cca 150 Kč či 5 eur můžete zaplatit jeden z limitovaného počtu předobjednávkových kódů, které vám zaručí dřívější přístup do hry, pravděpodobně o pár dnů. Dá se čekat, že část obchodu nabídne refundaci za využité kódy.

Nejnovější články